PlayStation Plus – gry na kwiecień 2017

Powitaliśmy już wiosnę, znamy też darmowe gry dostępne w Games with Gold w kwietniu. Teraz nadszedł czas na Sony i kwietniowe tytuły w PS Plus.

A tu? no cóż. Wszyscy, którzy po coraz ciekawszych grach w abonamencie Microsoftu, spodziewali się podobnej akcji z obozu Sony, raczej po raz kolejny będą zawiedzeni. Propozycje na konsolę PS 4 wyglądają raczej ubogo, żeby nie powiedzieć wręcz licho. Po raz kolejny dostajemy tzw. indyki. 10 Second Ninja X – platformówka, Lovers in a Dangerous Spacetime – gra zręcznościowa z elementami platformówki. Patrząc na ostatnie miesiące, to nie-fani platformówek coraz rzadziej mają okazję pograć w jakiś tytuł z plusowego abonamentu.

Nieco, ale tylko nieco ciekawiej jest z propozycją na PS 3. Alien Rage to FPS  utrzymany w klimacie science-fiction z dynamiczną akcją i drobnymi elementami horroru. Ciekawie też na tle gier z czwórki może prezentować się gra akcji Invizimals: The Lost Kingdom.

Pełna lista gier dosttępnych w PS Plus w kwietniu prezentuje się następująco:

  • Drawn to Death (PS4)
  • Lovers in a Dangerous Spacetime (PS4)
  • 10 Second Ninja X (PS Vita, PS4)
  • Curses ‘n Chaos (PS Vita, PS4)
  • Invizimals: The Lost Kingdom (PS3)
  • Alien Rage (PS3)

 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij