Powrót Play At Home – Ratchet & Clank na PS4 za darmo!

Wraz ze startem kwarantanny w 2020 roku różne platformy ruszyły z promocjami i rozdawnictwem gier video, pragnąc nieco osłodzić nam ten trudny okres. Sony również przyłączyło się do tej inicjatywy startując z akcją Play At Home, w ramach której mniej więcej rok temu posiadacze PlayStation 4 otrzymali za darmo Uncharted: Kolekcję Nathana Drake’a oraz Journey.

Teraz japońska firma zapowiedziała powrót do inicjatywy Play At Home ogłaszając, że już 1 marca właściciele konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli pobrać za darmo popularną trójwymiarową platformówkę, wydaną w 2016 roku – Ratchet & Clank. Co ważne, oferta przeznaczona jest dla wszystkich graczy, a nie tylko posiadaczy aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Oprócz tego akcja Play At Home ma tym razem potrwać do czerwca, a więc w następnych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych prezentów od Sony.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij