Proste usuwanie obiektów ze zdjęć bez instalowania programu

Często zdarza się, że nasze fotki, które wydają się idealne, mają jedną małą wadę. W kadrze znalazł się obiekt, który jest tam zdecydowanie zbędny, czy wręcz niepożądany. Wydawałoby się, że usunięcie czegoś ze zdjęcia wymaga użycia profesjonalnych programów graficznych i fachowej wiedzy. Nic bardziej mylnego.

Każdy użytkownik Internetu poradzi sobie z tym zadaniem bez najmniejszych problemów, a efekt z pewnością będzie zaskakujący.

Cała operację przeprowadzimy online bez instalowania czegokolwiek na komputerze. Odwiedzamy więc stronę Cleanup.Pictures. Klikamy na prostokąt oznaczony: Clickhere or drag an image file i wskazujemy na dysku zdjęcie, które chcemy poprawić. Możemy je też po prostu przeciągnąć i upuścić w obręb zaznaczonego prostokąta.

 

Wybrałem fotkę, z której usuniemy samochód znajdujący się na drodze. Po wgraniu zdjęcia ustawiamy odpowiednio wielkość pędzla (Brush), w zależności od wielkości obiektu. Obrazek możemy powiększać wykorzystując lupkę.

 

Staramy się dokładnie zamalować cały obiekt.

 

Gdy skończymy, zaznaczony obiekt zostanie usunięty, a nam pozostanie już tylko pobrać poprawione zdjęcie. Chyba każdy przyzna, że efekt jest bardziej niż zadowalający. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że nie poświęciliśmy zbyt wiele czasu i pracy.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij