Serwis komputerowy Warszawa

Polecane

Uszkodzenia mechaniczne czy znacznie poważniejsze usterki dotyczą każdego sprzętu elektronicznego, zwłaszcza laptopów i komputerów stacjonarnych.

Do najpoważniejszych problemów zaliczamy także utratę ważnych danych, na które często użytkownik nie może sobie pozwolić. Odtwarzanie danych czy naprawa urządzeń przez osoby niedoświadczone, może prowadzić do jeszcze większych, a nawet i trwałych uszkodzeń, dlatego zalecamy kontakt z wyspecjalizowanym serwisem elektronicznym.

Najważniejszy jest czas

Naprawa może trwać zarówno, kilka dni, jak i kilka tygodni – wszystko zależy od rodzaju usterki, czy wymaganych podzespołów. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że montaż słabej jakości zamienników, nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dlatego tak ważne jest już na początku określenie przez techników przewidywanego czasu oraz kosztów naprawy.

Iviter Serwis Warszawa

Iviter Serwis w Warszawie zajmuje się kompleksową naprawą urządzeń elektrycznych, w tym m.in. komputerów i laptopów. Posiadają dedykowane działy napraw, a także bogate zaplecze techniczne – w tym maszyny do lutowania BGA, myjki ultradźwiękowe, mikroskopy stereoskopowe, najwyższej klasy stacje lutownicze i każdy inny niezbędny do wykonywanych czynności osprzęt serwisowy, umożliwiający specjalistyczne naprawy. Specjalne miejsce zajmuje laboratorium – Klinika Danych – w której to odbywają się prace mające na celu odzyskać dane klientów z dysków twardych, dysków SSD, kart pamięci, pamięci flash, a także macierzy RAID.

Ten, kto na co dzień zajmuje się sprzętem komputerowym wie, jak ważna jest konserwacja urządzeń, tak by nie zostać w najmniej niespodziewanym momencie, niemile zaskoczonym. I z tym Iviter Serwis radzi sobie doskonale. Technicy wykonują okresowe przeglądy techniczne sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, naprawiają i wymieniają zużyte materiały eksploatacyjne, podzespoły, a także usuwają wirusy i trojany. Konserwacji podlega każdy sprzęt komputerowy, zarówno komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, monitory, jak i plotery czy inne urządzenia elektroniczne.

Nie tylko stolica

Serwis realizuje naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju. Wystarczy zadzwonić na infolinię – 22 290 41 14 – i otrzymać wszystkie potrzebne wytyczne.Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij