Sniper Elite III za darmo!

Gracze PC-towi mogą skorzystać z promocji i zgarnąć świetny tytuł, jakim jest trzecia część Sniper Elite całkowicie za darmo.

W  grze wcielamy się w amerykańskiego strzelca wyborowego, który w czasie II Wojny Światowej wykonuje szereg niebezpiecznych misji, walcząc i eliminując nazistów na terenach Afryki Północnej. Gra pozostawia mam sporo swobody podczas wykonywania każdego z zadań. Półotwarte mapy pozwalają na podejście przeciwnika z kilku stron i wybranie odpowiedniej taktyki likwidacji celu. Misje możemy przechodzić po cichu, eliminując kolejnych przeciwników za pomocą noża lub pistoletu z tłumikiem lub decydować się na bezpośrednią i otwartą walkę z użyciem broni maszynowej. Jednak jak na tytuł snajperski przystało, największy Fun daje walka z użyciem karabinu snajperskiego. Kamera rentgenowska pokazująca wewnętrzne obrażenia przeciwnika w momencie trafienia stała się wizytówką i znakiem rozpoznawczym serii.

 

Aby otrzymać grę za darmo odwiedzamy stronę TUTAJ, pobieramy, instalujemy i gramy przez 5 minut. Gra zostaje dodana do naszego konta.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij