Specjalna oferta dla czytelników Lifepc. Kerish Doctor 2022 za darmo!

Dzięki współpracy z Kerish Products zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z promocji, dzięki której bez dodatkowych opłat można wejść w posiadanie rocznej licencji na program Kerish Doctor 2022.

Kerish Doctor jest wszechstronnym i kompletnym narzędziem służącym do konserwacji, optymalizacji, a także ochrony komputerów z systemem Windows. Program został zaprojektowany tak, aby zastąpić dziesiątki oddzielnych aplikacji, które musielibyśmy zainstalować chcąc zachować nasz system operacyjny w dobrej kondycji.

Program cechuje prosta i nieskomplikowana obsługa, z którą bez problemu poradzą sobie początkujący użytkownicy. Dzięki zastosowanej technologii Real-Time Failure Detection Kerish Doctor w czasie rzeczywistym wyszukuje błędy i sugeruje rozwiązania, które możemy przeprowadzić jednym kliknięciem myszy. Program pozwala nam m. in. zoptymalizować połączenie sieciowe, zarządzać zainstalowanymi aplikacjami, przyspieszać uruchamianie komputera dzięki zapanowaniu nad autostartem czy chociażby odzyskać utracone dane.

Używając programu przyspieszymy działanie komputera poprzez regularne czyszczenie pamięci podręcznej rzadko używanych aplikacji, naprawę skrótów programowych, odinstalowanie aplikacji i usunięcie pozostałych po nich elementów-śmieci. Wydajność przeglądarek zwiększymy poprzez wyczyszczenie ich pamięci cache.

W nowej wersji programu pojawiło się narzędzie Disk Defrag, które pozwala nie tylko na przeprowadzenie inteligentnej defragmentacji dysków w tle, bez przerywania pracy, ale również zadba o ich ogólną kondycję, informując nas na bieżąco o stanie w jakich znajdują się dyski.

Oprócz optymalizacji i poprawy wydajności Kerish Doctor potrafi zadbać również o bezpieczeństwo naszego komputera, chroniąc go przed złośliwym oprogramowaniem. Program potrafi wykryć złośliwy kod, będzie kontrolował pobierana z Internetu pliki oraz zmiany zachodzące w systemie, które mogą być dla niego szkodliwe.

Tak więc podsumowując Kerish Doctor 2022 jest z pewnością narzędziem godnym uwagi . Powinny zainteresować się nim szczególnie osoby, które cenią sobie porządek, bezpieczeństwo i stabilną pracę swojego komputera, nie chcąc jednocześnie instalować kilku odrębnych aplikacji, które pozwolą im nad tym zapanować.

Wszystkich chętnych zapraszam do skorzystania z promocji, którą znajdziemy TUTAJ. Będzie ona dostępna do 05 września 2022. Jednocześnie bardzo dziękuję firmie Kerish Products za jej udostępnienie.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij