Sprawdź, co było hitem w dniu Twoich urodzin

Czy zastanawialiście się, co było przebojem w dniu kiedy przychodziliście na świat? Jakie kawałki królowały na imprezie z okazji waszych urodzin? Teraz możecie to sprawdzić!

Aby dowiedzieć się jaki przebój był najpopularniejszy w dniu naszych urodzin, wystarczy, że wejdziemy na stronę Playback.fm i wprowadzimy datę, kiedy to my wydaliśmy pierwszy dźwięk, zachwycając cały świat  🙂 .

findsong_01

 

Jeżeli chcemy posłuchać więcej utworów z tamtego okresu, wciskamy przycisk Top Song Radio, znajdujący się poniżej teledysku. zostaniemy przeniesieni do zestawu 100 piosenek, które wtedy królowały w rozgłośniach radiowych.

findsong_02

 

Wybierając w serwisie zakładkę Song Charts, będziemy mogli wybrać rok, a następnie wyświetlić playlistę najpopularniejszych wówczas piosenek. Takie zestawienie z pewnością sprawdzi się podczas domowej imprezy.

topsongs_03


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij