Świetna promocja na programy Affinity

Coraz więcej firm i producentów wychodzi z inicjatywą i oferuje swoje produkty i usługi za darmo lub dużo niższych cenach, mając na uwadze osoby, które stosują się do zaleceń w pozostają w tym trudnym okresie w swoich domach. Jedną z wartych odnotowania promocji jest zniżka na produkty Affinity.

Korzystając z promocji, w rewelacyjnej cenie, bo już za 119,99 zł (standardowa cena to 239,99 zł) możemy zakupić:

Affinity Photo – program edycji grafiki rastrowej odpowiednik Photoshopa od Adobe.
Affinity Designer – program tworzenia grafiki wektorowej podobny do Illustratora.
Affinity Publisher – program do składu DTP, który możemy porównać do Adobe InDesign.

Wszystkie te programy możemy zakupić w promocji zarówno w wersji na system Windows, jak i na macOS. Dodatkowo w cenie 47,99 dostępne są wersje na iPady. Za programy płacimy jednorazowo, nie jest to opłata abonamentowa jak w przypadku aplikacji od Adobe.

Osobiście korzystam z Photo i Designera i bardzo polecam ich wypróbowanie (teraz dostępne są też 90 dniowe wersje próbne). Jedynie mogę żałować, że programy zakupiłem jakiś czas temu, bo chętnie teraz skorzystałbym z promocji.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij