SYSTEM SHOCK 2 za darmo!

Platforma dystrybucji gier GOG.com  rozpoczęła letnią wyprzedaż tytułów. Oprócz codziennych obniżek cen wybranych gier, w dniu dzisiejszym, za darmo możemy wejść w posiadanie drugiej odsłony SYSTEM SHOCK.

Aby dostać grę za darmo wystarczy odwiedzić gog.com, zainstalować klienta GOG Galaxy i dodać tytuł do swojej biblioteki gier. Niestety czas promocji jest mocno ograniczony i w momencie wystawienia tego wpisu pozostaje jeszcze tylko 30 godzin na skorzystanie z promocji.

gog

Oprócz darmowego SYSTEM SHOCK’a możemy zakupić w atrakcyjnych cenach inne tytuły, chociażby Wiedźmin 3 za 65,09 zł, czy kolekcję  Tropico (części 1, 2, 3, 4) za 43,16 zł. Oferta przecenionych gier będzie zmieniana co 24 godziny do 22 czerwca. Warto więc co jakiś czas zajrzeć na GOG.com.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij