System wideokonferencji Polycom RealPresence – stworzony z myślą o pracy grupowej

Materiał zewnętrzny

Każda firma do efektywnej pracy potrzebuje innych, indywidualnie dobranych narzędzi. Marka Polycom doskonale to rozumie, dlatego stworzyła serię urządzeń Polycom RealPresence Group, odpowiadających na zapotrzebowanie zarówno dużych, jak i bardzo niewielkich miejsc spotkań.

Czym wyróżnia się Polycom Group?

Jest to nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje niczym niezakłócone telekonferencje. Zapewnia jeszcze wyższą niż dotychczas jakość obrazu – 1080p60, większe możliwości obsługi kamer oraz połączenie w jakości HD aż z ośmioma różnymi lokalizacjami. Jest kompatybilny z Microsoft Team oraz Skype of Business. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów Noise Block oraz Polycom Acoustic Fence skutecznie blokuje wszelkie zakłócenia w tle i sprawdza się podczas pracy na otwartej przestrzeni.

Jak każde urządzenie od Polycom wyróżnia się także eleganckim, nowoczesnym designem oraz niewielkim rozmiarem. To doskonałe rozwiązanie do każdego biura. Sprawdzi się w pokojach do pracy kreatywnej, huddle roomach oraz większych salach konferencyjnych i aulach. Wprowadzi nową jakość do pracy każdego zespołu.

Wybierz urządzenie dla siebie

 • Produkty Polycom Group zostały zaprojektowane tak, by spełniać wymogi wszystkich pomieszczeń. Wyróżniają się :
 • Bardzo dobrą rozdzielczością 1080p 60,
 • Możliwością szybkiego połączenia i rozpoczęcia spotkania za pomocą iPada,
 • Możliwością jednoczesnego połączenia aż z 6 lokalizacjami w jakości SD oraz 4 w jakości HD,
 • Zastosowaniem technologii SVC

Warto się z nimi zapoznać:

 1. Polycom Group 310 – to atrakcyjne cenowo urządzenie z najwyższej półki, idealne do niewielkich huddle roomów oraz innych przestrzeni roboczych.
 2. Polycom Group 500 – idealny system wideokonfererencyjny do małych pomieszczeń, wyróżniający się wydajnością i postotą użytkowania.
 3. Polycom Group 700 – to rozwiązanie, które sprawdzi się w dużych salach konferencyjnych, salach wykładowych oraz pokojach zarządu zapewniając wszystkim uczestnikom doskonałe warunki do pracy.

Dodatkowo każde z tych urządzeń jest bardzo proste w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs i niewielkie, kompaktowe rozmiary. Z łatwością komponuje się z aranżacją każdej przestrzeni biurowej, można je też szybko przenieść w inne miejsce.

Polycom RealPresence Trio

To propozycja, która zadowoli osoby ceniące sobie najwyższą jakość, niewielkie rozmiary, wielofunkcyjność i uniwersalność. To system zmieniający standardowy trzypunktowy telefon w zaawansowany system udostępniania obrazu, dźwięku oraz treści. Wyróżnia się:

 • Przesyłanym w czasie rzeczywistym obrazem w jakości HD,
 • Czystym, wyraźnym i pozbawionym wszelkich zakłóceń dźwiękiem,
 • Intuicyjnym, dotykowym wyświetlaczem,
 • Możliwością szybkiego, bezprzewodowego łączenia z urządzeniami mobilnymi,
 • Korzystną ceną idącą w parze z doskonałą jakością.
 • Każde z przedstawionych urządzeń marki Polycom można znaleźć w ofercie firmy Visioncube.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij