„Szkoda, że nie miałem antywirusa!” Opisz swoją historię i wygraj darmową ochronę komputera na ROK!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Szkoda, że nie miałem antywirusa” organizowanym przez sklep internetowy Omegasoft.pl wraz z firmą Norton. Zwycięzca konkursu zgarnia ochronę komputera na rok dla siebie i swoich bliskich!

Co musisz zrobić, aby wygrać? Opisz swoją sytuację z życia, w której pożałowałeś, że nie miałeś zainstalowanego antywirusa. Co się wydarzyło? Co pomyślałeś? Jak rozwiązałeś tą smutną dla Twoich plików sytuację? Uruchom pokłady swojej kreatywności i podziel się swoją historią wypełniając formularz na stronie konkursowej https://omegasoft.pl/blog/konkurs-antywirus lub na konkurs@omegasoft.pl wpisując w tytule „Szkoda, że nie miałem antywirusa” – moja historia!

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, nagrodzone zostanie aż 10 najciekawszych opowieści.

NAGRODY:
1 miejsce -> Norton Security Deluxe na 5 stanowisk na 1 rok
2 i 3 miejsce -> Norton Security Deluxe na 3 stanowiska na 1 rok
Od 4 do 10 miejsca -> bon o wartości 30 zł do wydania na https://www.omegasoft.pl/

Nie mów, że nie potrafisz! Tylko kilka zdań dzieli Cię od wygrania DARMOWEGO antywirusa na ROK! Pokaż swojemu komputerowi, że jest dla Ciebie ważny! 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy od 22.06.2018 r. do 31.07.2018 r. a wyniki ogłosimy do 7 dni od zakończenia konkursu. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową, a ich nazwiska opublikujemy na blogu www.omegasoft.pl/blog

Omegasoft.pl jest sprzedawcą oprogramowania od ponad 10 lat. Koncentruje swoją działalność głównie w sferze dostarczania programów antywirusowych, graficznych i biurowych. Wszystkie produkty pochodzą od oficjalnych dystrybutorów i są przeznaczone do sprzedaży na rynku polskim.
Norton jest najchętniej wybieranym producentem ochrony komputera na świecie. Zapewnia ochronę plików komputerowych, prywatności oraz transakcji online. Gwarantuje najwyższą ochronę urządzeń przed niechcianymi wirusami.






Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij