Tidal – 90 dni muzyki za darmo!

Karnawał czas zacząć! Muzyczne serwisy streamingowe, takie jak Apple Music, Spotify czy Google Music zyskują coraz większą popularność. Opłacając miesięczny abonament możemy cieszyć się, w dowolnym miejscu i czasie, naszą ulubioną muzyką. Jedną z ciekawszych tego typu usług jest, dostępny właśnie w promocji, Tidal.

W Tidal znajdziemy ok. 50 mln utworów, tysiące materiałów video oraz treści dostępnych tylko w tej usłudze. Ulubionej muzyki (piosenek, albumów playlist) możemy słuchać, również ofline, na komputerze, smartfonie czy tablecie.

Strona z promocją, gdzie otrzymamy 90 dni słuchania muzyki za darmo –  TUTAJ. Musimy jednak pamiętać o rezygnacji przed upływem okresu darmowego, jeżeli nie będziemy chcieli korzystać z serwisu po jego upływie. W przeciwnym wypadku z naszego konta będą ściągane opłaty. Zrezygnować z subskrypcji możemy bez problemu zaraz po jej aktywacji, nie martwiąc się, że zapomnimy.

Miesięczny abonament opcji Tidal Premium wynosi 19,99 zł. Możemy również opłacać wersję z jakością HiFi i w tym wypadku musimy liczyć się z wydatkiem 39,99 zł miesięcznie.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij