TIDAL Premium, aż 6 miesięcy za darmo!

Przy darmowych promocjach usług streamingowych zazwyczaj otrzymujemy 3 miesięczny okres wolny od opłat. Tym razem, dostęp do jednej z najlepszych baz muzycznych – TIDAL Premium, możemy mieć aż przez pół roku bez dodatkowych opłat.

Promocja jest oczywiście skierowana do nowych użytkowników serwisu, czy też do właścicieli nowych kont. Aby skorzystać z darmowego okresu musimy  zarejestrować się w serwisie i podać dane karty płatniczej. Oczywiście jeżeli zrezygnujemy z usługi przed wygaśnięciem 6-cio miesięcznego okresu, żadne opłaty nie zostaną pobrane. Jeżeli jednak zdecydujemy się pozostać z usługą na dłużej, co miesiąc nasze konto będzie pomniejszane o sumę 19,99 zł.

Aby mieć pewność, że nie przegapimy końca okresu promocyjnego i nie zostaniemy obciążeni opłatami, po skorzystaniu z oferty promocyjnej wchodzimy w Zarządzaj kontem, a następnie w Subskrypcja. Tutaj należy kliknąć w Anuluj subskrypcję.

Promocja TIDAL Premum – TUTAJ.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij