TIDAL Premium przez 3 miesiące za darmo!

Gratka dla miłośników muzyki chcących wypróbować jedną z lepszych usług streamingowych za darmo przez okres dłuższy niż standardowe 30 dni. Tidal jest serwisem podobnym do Apple Music, Spotify czy Google Music. Opcja Premium gwarantuje przeglądarkową oraz desktopową jakość muzyki w standardzie mp3. Z serwisu możemy oczywiście korzystać za pomocą aplikacji mobilnych.

Miesięczny abonament opcji Premium wynosi 19,99 zł. Możemy również opłacać wersję z jakością HiFi i w tym wypadku musimy liczyć się z wydatkiem 39,99 zł miesięcznie.

Aby korzystać z TIDAL Premium przez 3 miesiące za darmo odwiedzamy stronę TUTAJ. Musimy jednak pamiętać o rezygnacji przed upływem okresu darmowego, jeżeli nie będziemy chcieli korzystać z serwisu po jego upływie. W przeciwnym wypadku z naszego konta będą ściągane opłaty.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij