Tworzymy atrakcyjne CV

Wszyscy wiemy, jak wygląda dzisiejszy rynek pracy. Znajomości, polecenia, poczta pantoflowa itp. Często przychodząc na rozmowę o pracę z ogłoszenia trafiamy na dziki tłum. Jeżeli uda nam się doczekać na swoją kolej mamy niewiele czasu by zrobić dobre wrażenie. Na pewno w takiej sytuacji bardzo ważnym elementem będzie nasze unikalne CV, wyróżniające się pośród dziesiątków innych chętnych.

CV możemy oczywiście wykonać tradycyjnie w programie do edycji tekstu np. w popularnym Wordzie. W tym celu możemy posłużyć się szablonami, które oferuje program lub próbować wykonać dokument samodzielnie. Ja jednak chciałbym zaproponować coś odmiennego, mianowicie wykorzystanie kreatora dostępnego na stronie rezumey.pl.

Poszczególne etapy tworzenia naszego CV w kreatorze są bardzo proste. Wybieramy czy chcemy stworzyć dokument np. w oparciu o dane zamieszczone na Facebooku, GoldenLine lub po prostu wskazujemy na Czysty szablon.

cv_00

 

Kolejnym etapem jest wybranie szablonu, który będzie najbardziej nam odpowiadał.

cv_01

 

Następnie przemieszczając się pomiędzy poszczególnymi zakładkami uzupełniamy dane osobowe, dane adresowe, przebieg edukacji, dodatkowe umiejętności, którymi chcemy się pochwalić itp. Wszystkie zakładki są czytelne i uzupełnienie informacji nikomu nie powinno sprawić jakichkolwiek problemów.

cv_02

 

Na koniec pozostaje nam udostępnić lub wydrukować nasze nowe CV. Aby to zrobić musimy zarejestrować się na stronie podając adres mailowy i tworząc hasło. Gotowy dokument możemy otrzymać jako plik PDF lub PNG. Możemy też udostępnić go na Facebooku.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij