Ulepszony menedżer haseł Google

Menedżer haseł Google to bezpłatna alternatywa dla usług, dzięki którym możemy tworzyć bezpieczne hasła do odwiedzanych serwisów i witryn internetowych, a jednocześnie nie musimy ich wszystkich zapamiętać.

Z menedżera haseł od Google możemy skorzystać używając aplikacji w systemach Android i iOS oraz logując się na swoje konto Google przeglądarce. Firma z Mountain View cały czas rozwija swoją usługę, dodając nowe funkcje. Właśnie otrzymaliśmy opcję, dzięki której aplikacja, na nasze życzenie, sprawdzi wszystkie zapisane hasła, ich jakości i bezpieczeństwo, i w razie potrzeby zaproponuje zmianę. Hasła są sprawdzane pod względem siły, jak i możliwych wycieków w sieci.

 

Dodatkowo oprócz automatycznego dodawania haseł do menedżera podczas wpisywania ich w serwisach, pojawiła się opcja ręcznego dodawania lub generowania w aplikacji i przeglądarce. Dzięki temu możemy przechowywać wszystkie dane w jednym miejscu.

Oczywiście wszystkie dane do logowania są dostępne na każdym naszym urządzeniu, z którego możemy zalogować się do konta Google. Sam menedżer jest z pewnością ciekawą opcją, dzięki której możemy używać mocniejszych i bezpieczniejszych metod logowania.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij