Wiarygodny przeciek. God Of War w PS Plus na czerwiec

Pojawiła się niepotwierdzona informacja dotycząca czerwcowej listy gier, które zostaną dodane do abonamentu PS Plus. Według wiarygodnych przecieków jutrzejszy zestaw gier na czerwiec będzie zawierał m.in. wielki hit Sony z 2018 roku – God Of War.

W ostatniej jak do tej pory odsłonie serii Kratos, po rozprawieniu się z bogami helleńskimi, przenosi się na daleką północ, szukając wytchnienia i spokojnego życia z rodziną. Jak łatwo się domyśleć ten stan rzeczy nie potrwa tak długo, jakby sobie tego życzył i nasz bohater będzie musiał  zmierzyć się z kolejnymi niebezpieczeństwami.

God Of War jest cały czas dostępny w PS+ Collection, z której to usługi mogą skorzystać posiadacze PS 5. Z kolei właściciele konsol poprzedniej generacji z pewnością tytuł już ograli, biorąc pod uwagę, że jest to produkcja dla której nie jedna osoba kupiła PlayStation 4. Jeśli ktoś jednak do tej pory nie gościł w świecie God Of War, teraz będzie miał ku temu dobrą okazję.

Pozostałe gry z przecieku to:

  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  • Nickelodeon All-Star Brawl

Czy przewidywania co do tytułów się sprawdzą? O tym przekonamy się jutro po godz. 17.00, kiedy to Sony ogłosi oficjalną listę gier na czerwiec 2022,


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij