Windows 10 – darmowa aktualizacja po 29 lipca 2016

Wielkie rozdawnictwo darmowych aktualizacji Windows 10 dobiegło końca. Część użytkowników siódemki czy ósemki odetchnęła z ulgą, że nie będą musieli już walczyć z nachalnym zachęcaniem do skorzystania z aktualizacji. Jednak może znajdzie się też ktoś, kto nie potrafił się zdecydować w wyznaczonym terminie i teraz, po wygaśnięciu promocji, jednak z darmowej aktualizacji chciałby skorzystać.

screen-shot-2014-11-21-at-11.07.00-am-100532053-primary.idge (1)

Praktycznie istnieje jeszcze opcja przeprowadzenia aktualizacji do dziesiątki za darmo. Microsoft pozostawił taką możliwość osobom, które korzystają z technologii pomocniczych w systemie. Wystarczy, że odwiedzimy stronę TUTAJ i pod zapewnieniem Tak, korzystam z technologii pomocniczych i chcę przeprowadzić bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10, klikniemy na przycisk Uaktualnij teraz. Na nasz dysk zostanie pobrany plik instalacyjny, który pozwoli na darmową aktualizację do Windows 10. Sama deklaracja korzystania z technologii pomocniczych nie jest weryfikowana i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, poza ewentualną niezgodnością z naszym sumieniem  🙂 .

Nie wiadomo jednak jak długo Microsoft pozostawi taką możliwość.

Aktualizacja. Nowy link TUTAJ.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij