Windows 95 w przeglądarce

Jedni używali do pracy i rozrywki, inni znają tylko ze wspomnień starszych kolegów, może rodziców. A może ktoś używa do dnia dzisiejszego? Windows 95 w sierpniu ubiegłego roku obchodził swoje 20 urodziny. Dzisiaj możemy go wspominać, uruchamiając w swojej przeglądarce internetowej.

Ówczesny system Microsoftu był już chyba uruchamiany na każdym współczesnym sprzęcie elektronicznym, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jego minimalne wymagania sprzętowe: procesor Intel 80386DX z 16 MHz i 4 MB pamięci RAM (Zalecane to: 8 MB RAM i procesor 486). Teraz możemy “pobawić” się okienkami z przed 20 lat wykorzystując do tego celu zwykłą przeglądarkę internetową.

Wystarczy, że wejdziemy TUTAJ i możemy zacząć oddawać się wspomnieniom lub przeżyć pierwsze bliskie spotkanie z pradziadem “dziesiątki”.

win95_01


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij