YouTube – jak słuchać muzyki z wyłączonym ekranem?

Jak  dobrze wiemy YouTube jest nie tylko skarbnicą plików video, ale też miejscem, gdzie możemy posłuchać ulubionej muzyki. Jednak nie zawsze delektowanie się muzyką chcemy łączyć z oglądaniem obrazów. I jeżeli używając YouTube’a na komputerze możemy po prostu wyłączyć monitor, to wykorzystując do tego np. smartfon czy telefon, urządzenie musi pozostać cały czas odblokowane.

Włączony ekran na którym jest non-stop odtwarzany plik video mocno obciąża i zużywa akumulator, jednak jeżeli spróbujemy go wyłączyć zostanie przerwane również odtwarzanie dźwięku. Oczywiście są dostępne aplikacje na smartfony umożliwiające odtwarzanie dźwięku z YouTube’a przy wyłączonym ekranie. Jednak prostszym sposobem jest skorzystanie z serwisu ListenYo!

 

 

ListenYo! działa na zasadzie oddzielania plików dźwiękowych od obrazów, a korzystanie z niego jest banalnie proste. Wystarczy uruchomić stronę w przeglądarce i w okienku wyszukiwania wpisać wykonawcę lub tytuł utworu (albumu), którego chcemy posłuchać. Jako, że serwis korzysta z bazy YouTube’a mamy dostęp do tych samych treści, jedynie pozbawionych strony wizualnej.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij