Za darmo 4 miesiące w usłudze Muzyka Google Play

Muzyka Google Play jest usługą strumieniowania muzyki zbliżoną do Spotify, Deezer czy Apple Music. Opcja premium daje nam dostęp do ponad 35 milionów utworów muzycznych.

Na dzień dzisiejszy, odwiedzając stronę TUTAJ, otrzymamy możliwość korzystania z usługi za darmo przez 4 miesiące. Promocja jest dostępna tylko dla osób, które nie korzystały wcześniej z Muzyki od Google. Po wykorzystaniu okresu testowego, jeżeli nadal będziemy chcieli korzystać z usługi, musimy liczyć się z wydatkiem 19,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdym momencie możemy zrezygnować, również po darmowych czterech miesiącach.

Tak więc oferta prezentuje się nader atrakcyjnie, szczególnie, że wakacje coraz bliżej i okazji do słuchania ulubionej muzyki będzie z pewnością coraz więcej.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij