Za darmo Ahampoo Music Studio 5

Kolejny program z bogatej biblioteki firmy Ahampoo. Tym razem aplikacja służąca do zarządzania cyfrową biblioteką audio – Music Studio.

scr_ashampoo_music_studio_5_fileeditor_en

Za pomocą programu, w prosty sposób, możemy zgrywać płyty CD na dysk naszego komputera i wykorzystywać pliki MP3 np. w urządzeniach przenośnych. Możemy wydobywać ścieżki dźwiękowe z teledysków, koncertów, czy filmów. Program pozwala na miksowanie utworów, wycinanie i łączenie fragmentów oraz konwersję do wybranego formatu. Dzięki zintegrowanemu edytorowi znaczników oraz wyszukiwarce okładek możemy uaktualniać dane o utworach znajdujących się w naszej bibliotece oraz dodawać okładki płyt. Na koniec możemy zgrać własnoręcznie ułożone playlisty na CD i pozostając wciąż w Ahampoo Music Studio, za jego pomocą zaprojektować wyjątkowe okładki i etykiety.

Strona z promocją programu TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij