Zmiana motywu w przeglądarce Google Chrome

Przeglądarka internetowa jest dzisiaj najczęściej używanym na co dzień programem. Jest naszym oknem na świat, narzędziem, dzięki któremu mamy dostęp do całego dobrodziejstwa Internetu.

Jeśli znudził nam się wygląd naszego “internetowego okna”, w prosty sposób możemy go zmienić i nadać naszej przeglądarce bardziej unikatowy charakter.

Kolejne kroki zmiany motywu pokażę na przykładzie Google Chrome.

W otwartym oknie przeglądarki, po prawej stronie klikamy kwadratowy przycisk (“dostosowanie i kontrolowanie Google Chrome“), a następnie z rozwiniętego menu wybieramy zakładkę Ustawienia.

 

motyw_011

 

Wyświetlą się podstawowe ustawienia naszej przeglądarki. Odnajdujemy podpunkt Wygląd i wybieramy przycisk Pobierz motywy.

 

motyw_02

Zostaniemy przeniesieni do Chrome Web Store, gdzie znajdziemy sporą bazę darmowych motywów do naszej przeglądarki. Jeżeli już zdecydujemy się na ten, który najbardziej nam odpowiada, klikamy przy  nim przycisk bezpłatnie i w wyświetlonej karcie DODAJ DO CHROME.

 

motyw_03

 

W tym momencie motyw naszej przeglądarki zostanie zmieniony na ten, który właśnie wybraliśmy.

 

motyw_04

Jeśli nam się nie spodoba lub znudzi możemy wrócić do Web Store i wybrać inny. Jeżeli natomiast będziemy chcieli przywrócić wygląd tradycyjny przeglądarki, w ustawieniach używamy przycisku Przywróć motyw domyślny.

 

motyw_05


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij